VITAMINERÁL GREEN - prášek 500g

1 990 Kč

  • Forma: Prášek
  • Gluten-Free: Ano
  • Raw: Ano
  • Vegan: Ano
  • BIO kvalita Ano
  • Země původu: USA
  • Hmotnost včetně obalu: 1,1 kg
  • Množství obsahu: 500 g

Vitamineral Green je zelená potravina, obsahující velmi účinné, vstřebatelné a komplexní látky, které jsou zcela přírodního původu. Je plná přírodních (netoxických) vitamínů, minerálů, aminokyselin, antioxidantů, chlorofylu, vlákniny a fytoplanktonu. Neobsahuje žádné syntetické látky. Při pěstování zelených rostlin, obsažených v tomto produktu, nebyly použity žádné pesticidy ani jiné agrochemikálie.

Každá přísada, včetně způsobu jejího pěstování a zpracování, je terapeutická. Jedná se o mimořádně účinnou a komplexní řadu nejvýživnější a pročisťující přírodní super-stravy (superfood), která se pěstuje a zpracovává takovým způsobem, aby užitek, který poskytuje, byl maximální. Obsahuje kompletní škálu přírodních, vstřebatelných a netoxických vitamínu, minerálů, všech esenciálních aminokyselin (proteinů), antioxidantů, chlorofylu, rozpustné a nerozpustné vlákniny, desetitisíce fytonutrientů a přemíru ostatních synergicky vázaných organických výživných látek. Neobsahuje syntetické ani izolované nutrienty (které bychom z těla buď vyloučili močí, nebo které by se v těle usazovaly jako odpad). Vitamineral™ Green je ActualFood™, tedy „skutečná strava“.

"Zdraví je důležité, ale obvykle se člověku postaví tolik věcí do cesty, že si nakonec opravdu účinný výrobek nedopřeje. Přesto priority lze rozdělit. Chtěl bych vysvětlit, kde leží ty moje. Jsem oddaný těm, kteří se chtějí rozvíjet a jejichž životní situace vyžaduje, aby tak učinili. Má oddanost patří konečnému spotřebiteli. Moje oddanost patří Vám. Pro mě dnes i v budoucnu stále má a bude mít tato oddanost nesrovnatelně vyšší hodnotu než jakákoli částka peněz, osobní prospěch nebo sláva." – Jameth Sheridan

„Kvalita, terapeutická koncentrace a finanční dostupnost nutričního výrobku může znamenat a často opravdu znamená rozdíl mezi letargií a energií, nemocí a zdravím a doslova i životem a smrtí. Nechci, aby byl kdokoli unavený, nemocný či umřel, protože nemohl sehnat nebo si finančně dovolit ten nejlepší produkt na trhu. Ten, kdo se mnou tento názor nesdílí, by neměl podnikat v oblasti správné výživy. Žiji a dýchám pro tuto filozofii jak ve svém osobním, tak v profesním životě. Stále se snažím vyvíjet lepší výrobky HealthForce a nabízet je za co nejlepší možnou cenu – s úctou k veškerému životu. Raději bych zemřel, než abych udělal kompromis v těchto hodnotách.“ – Jameth Sheridan, naturopat. "Zelená strava je zřejmě nejléčivější potravou na Zemi, a proto také nejdůležitějším doplňkem stravy, který si můžete dopřát. Je to základ filosofie, které se s velkou vervou intenzivně věnuji přes dvacet let a věnuji jí veškerý svůj čas. Mou nejhlubší vášní je Země a všichni její obyvatelé a touha, aby byli zdraví na nejzákladnější úrovni. Matka příroda nám dala k dispozici látky, které potřebujeme k uzdravení. Mým životním posláním a současně i ctí je, shromažďovat je pro Vás. Kompromis není volba. Reklama nic neznamená. Podstata je vše. Vitamineral™ Green je vůbec nejlepší dostupná „zelená strava“, kterou mohu nabídnout."

Složení:

Ze země:

kopřiva (list), přeslička, vojtěška, pampeliška, ječmen, ovesná stébla, pšeničné klíčky, bazalka, moringa, yacon, nopal kaktus, ptačinec, zázvor, brokolice, špenátová šťáva, petržel, rohovník.

Z vody:

Spirulina, chlorella,

Z moře:

islandské řasy, řasa nori, alaria, bladderwrack.

Enzymy:

protéza, amyláza, lipáza, celulóza, bromelain, papain, alfa-glykosidáza

Probiotika:

Rozsáhlé spektrum probiotických bakterií a přírodních půdních organismů (NSOs).

 

Dávkování:

Začněte s jednou čajovou lžičkou denně a postupně zvyšujte po dobu dvou týdnů. Poté se doporučuje užívat 2 polévkové lžíce denně a to buď najednou, nebo ráno a večer. Můžete mixovat s vodou nebo různými zeleninovými a ovocnými šťávami.

Tato zelená potravina obsahuje velmi mnoho silných, nutričně bohatých látek, které se zpracovávají do podoby koncentrátu. Pokud se setkáte s ojedinělými střevními potížemi, snižte dávkování, ale po čase se k němu znovu vraťte.

 

Skladování v chladu není nutné.

Nutriční údaje:

Vrchovatá lžíce = 1 porce (11,5 g), bílkoviny – 4,37 g, vláknina – 4,57 g, tuky – 1,75 g,

38 % bílkovin, 7 % tuků, 55 % sacharidů

Dávkování: 24 g (cca 2 polévkové lžíce)
  Hodnoty v jedné dávce
% doporučené denní dávky
Kalorie celkem 34  
Cukry celkem 4,07 g  
Vláknina 2,5 g 10 %
Cukry 0,62 g
Bílkoviny 3,63 g 7,26 %
Tuky 0,3 g 0,47 %
Sodík 55 mg 2,3%
Ze země
14,000 mg
List kopřivy‡♦ List petržele*♦ Kořen zázvoru†*♦
Džusy: Americká bazalka*♦ Řepa‡♦
- Tráva z vojtěšky*♦ Bazalka‡♦ List jakonu‡♦
- List pampelišky*♦ Ptačinec‡♦ Karobový lusk‡♦
- Tráva z pšenice*♦ List moringy‡♦ Shilajit‡♦
- Tráva z ovsa*♦ Tráva z ječmene*♦ Amla bobule‡
Přeslička‡♦    
Z vody
9,500 mg
Spirinlina♦ Chlorela*♦  
Z moře: *‡♦ 1,200 mg
Řasy Řasa dulse Lavar
Měchýřnatka Alaria Nori
Enzymy: 215 mg
Proteáza Amyláza Lipáza
Celuláza Bromelain Papain
Alpha-Galactosidáza♦    
Probiotika♦: 33 mg
L. plantarum L. Paracasei L. Rhamnosus
L. Salivarius S. Thermophilus L. Bulgaricus ♦
 

 

Cena: 1 990 Kč