Ormus - SUPER ZELENÝ nápoj mátový - 450g

1 520 Kč

 

  • Forma: Prášek
  • Celková hmotnost včetně obalu: 500 g
  • Množství obsahu: 450 g

Ormus supergreens je vyroben z té nejčistší probiotické zeleně vypěstované ve vysokých nadmořských výškách na vulkanické půdě bohaté na živiny.

Sunwarrior Ormus Supergreens je ekologicky pěstován na bývalém mořském dně v sopečné oblasti Utahu a Arizony, která je dodnes nedotčená civilizací. Tato půda je nabitá platinou, zlatem, stříbrem a stopovými ORMUS minerály, které dodávají rostoucí zeleni magnetické vlastnosti.

Sunwarrior Ormus Supergreens má vynikající chuť, je 100% BIO, bez glutamanů a geneticky neupravený!

Sunwarrior Ormus Supergreens je zpracován patentovaným procesem sušením za studena, při kterém jsou chráněny a zachovány bioaktivní látky a fyto-živiny. Ty jsou velice citlivé na teplo a mohly by být vyšší teplotou zničeny. Tímto způsobem je vyroben mimořádný zelený nápoj, který se řadí do skupiny super-potravin, a jenž je živý a snadno vstřebatelný.

Sunwarrior Ormus Supergreens je vyráběn procesem šetrným k životnímu prostředí s velmi nízkou uhlíkovou stopou, a proto jeho výroba nezatěžuje naši planetu. Navíc je balen ve speciálních sáčcích, které zaručují 100% svěžest a kvalitu.

Složení:

Mladý oves – používáme oves, který do sebe z půdy naváže ormus a množství ušlechtilých prvků. Mladý oves má uklidňující a zároveň stimulující účinky, které vyživují a posilují nervový systém.

Mladý ječmen a mladá pšenice – obě tyto rostliny jsou bohaté na minerály, vápník, železo, esenciální aminokyseliny, vitamín C, flavonoidy a enzymy. Také obsahují superoxid dismutázu SOD, silný enzym - antioxidant, který chrání buňky před toxickými volnými radikály. Tak jako mladý oves, i tyto trávy do sebe vážou živiny z půdy ormus.

Alfalfa – je rostlina, jejíž kořeny sahají do hloubky 6 až 9 metrů a přináší tak látky, které jsou jinak na povrchu nedostupné. Z tohoto důvodu je přezdívána „otec rostlin“. Vojtěška (český překlad) je bohatá na vitamíny, minerály a další živiny, které jsou nezbytné pro zdravý růst a vývoj kostí a pro udržení zdraví celého těla. Obsahuje vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, vitamín C, vitamín E a vitamín K, vápník, karoten, železo, zinek a draslík.

Probiotické kultury – Z části našich cereálií vyrábíme „živé probiotické kultury“, které jsou snadno stravitelné, podporují trávicí systém a tím i zvyšují imunitu.

Juka – Juka je rostlina z rodu agáve, která divoce roste v poušti, kde je ohleduplně sbírána. Výtažky z juky působí protizánětlivě a jsou účinné proti houbám a prvokům. Juka je také bohatý zdroj fenolů (resveratrol), které jsou účinnými antioxidanty.

Petržel – Petržel je pravděpodobně jedna z nejpoužívanějších bylin, avšak z léčebného hlediska je podceňovaná. Obsahuje velké množství bioaktivního vitamínu C, který je pro tělo snadno vstřebatelný. Je dobrým zdrojem hořčíku, vápníku, draslíku, dále flavonoidů, které jsou účinnými antioxidanty. Petržel je také bohatý na vitamín A; je to imunitu podporující multivitamin a komplex minerálů v podobě zelené rostliny.

Špenát – Špenát je bohatý zdroj proteinů, minerálů, vitamínů, pigmentů a fytonutrientů. Pozitivní účinky na zdraví má špenát zejména díky draslíku, manganu, zinku, hořčíku, železu a vápníku. Špenát je také zdroj folátu, niacinu, vitamínu A, B6 a C. Najdeme v něm také látky jako thiamin a riboflavin, které jsou naším tělem využívány v různých reakcích, dále betakaroten, lutien, xanten a chlorofyl.

Peprmint – máta dodává tomuto zelenému nápoji chuť a zároveň je to bylina známá v přírodní medicíně.

Stévie – používáme celé listy byliny stévie, která byla využívána po celá staletí domorodci v jižní Americe jako náhražka cukru.

Doporučené dávkování: Smíchejte 1 - 2 čajové lžičky s vodou či jiným nápojem.

Složení

množství v 1 dávce (3,5g) = 1 čajová lžička 

Denní dávka

Kalorie

5

 

Tuky

0 g

0 %

Cholesterol

0 mg

0 %

Sodík

4 mg

0 %

Draslík

0 mg

0 %

Cukry

1 g

0 %

Vláknina

0 g

 

Protein

0 g

 

Vitamín A

 

4 %

Vitamín C

 

< 2 %

Vápník

 

< 2 %

Železo

 

2 %

Cena: 1 520 Kč