NOVÉ PRODUKTY JIŽ V NABÍDCE!!!

žení zájemci o zelenou stravu,  ráda bych Vám nabídla nové produkty opravdu nejvyšší kvality od firmy HEALTHFORCE  nutritionals a značku SUNWARRIOR. Dále i produkty od jiných firem jako VITALVIBE a firmy LIFEFOOD.Všechny tyto produkty mají společnou tu nejvyšší kvalitu, jsou ve kvalitě raw a samozřejmostí je BIO kvalita, u některých dokonce v kvalitě TRUGANIC.

Což je nejčistší a nejryzejší technická norma, která svou kvalitou výrazně překračuje pravidla organické výroby. V eshopu také přibudou produkty živé stravy od firmy lifefood.

HealthForce
HealthForce nutritionals je společnost, která se již 21 let zabývá 100% přírodními, veganskými, léčivými superpotravinami. HealthForce společně založili v roce 1990 Jameth Sheridan, D.H.M. (lékař holistické medicíny) a Kim Sheridan zabývající se přírodní výživou, oba etičtí vegané a výzkumníci v oblasti přírodní bylinné medicíny.HealthForce umožnuje jednotlivcům  zažít dramatické zlepšení zdraví, pomocí oveřených Truganic, Veganských, Přírodních, Superpotravinových produktů, které vyvinul a vybral DR. Sheridan k dosažení plného zdraví a celkové kondice.
Sunwarrior
Revoluční proti-stárnoucí superpotraviny původně vytvořeny pro atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Ideálni pro všechny, kteří chtějí vybudovat svalovou hmotu a být extrémně zdraví a fit.
Protein je založen na rýžové bázi je vhodný jako doplněk stravy pro všechny atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Protein je základní výživná složka pro každého, ale najít  zdroj proteinu, který by byl vhodný pro vegany může být obtížné. V tom to je náš Sunwarrion protein vyjímečný.