Kontakt

Pokud máte nějaké další dotazy, můžete psát na email, nebo pokud si chcete o zelených potravinách popovídat osobně, ráda se s vámi sejdu.

Ivana Minaříková - Partner společnosti Green Ways, distribuce a šíření zelených  potravin Green Ways
tel.: 723284302
email: dotazy@zelenepotraviny.com

IČO: 64308669

Pokud budete mít vlastní zkušenost se zelenými potravinami a chtěli byste se o ni podělit, napište mi ji a já ji uveřejním na těchto stránkách.

 

Vlastní zkušenost  

Jmenuji se Ivana Minaříková a chci se s vámi podělit o vlastní zkušenost se zelenými potravinami. Chlorellu jsem začala užívat, když jsem byla podruhé těhotná. Trpěla jsem silnými nevolnostmi, a proto jsem toho nemohla moc jíst. Z tohoto důvodu jsem se chtěla alespoň pojistit, abych nestrádala tolik nutričních látek a vitaminů. Po porodu jsem  ale trpěla těžkou anemií. Přidala jsem ke svému jídelníčku  ještě i Mladý Ječmen. Hemoglobin v krvi mi vystoupal do normy během 2 měsíců a to bez jakýchkoliv železitých doplňků z lékáren, které mi byly hojně předepisovány. Můj spánek by byl velmi tvrdý, kdybych nebyla buzena svými dětmi . Dříve jsem měla velké problémy s usínáním a spánkem a nyní usínám rychle a příjemně. Pokožka a pleť je čistější, bez pupínků. Rýmy a nachlazení u mně trvají 2-3 dny a to jen velmi zřídka. .

  Starší dcera Barborka (3,5 roku)  také miluje chlorellu a snědla by klidně snad celou dózu za den.  Ještě nikdy nepotřebovala antibiotika ani jiné léky, virózky u ní trvají krátkou dobu 1-2 dny a vždy je zvládne bez medikamentů. Mladší dcera Adriana (1,5 roku) jde v jejích šlépějích a zatím také nepotřebovala antibiotika, tedy pokud nepočítám ta přírodní obzvlášť z chlorelly. J  

 

 

Pokud jste si objednali zelené potraviny, udělali jste velmi dobrou věc, která se vám  vrátí v podobě kvalitnějšího života.